Leonora Jakupi tregon se kush dëshiron ta fitojë festivalin,“Kënga Magjike”

23:58 | 6 Dhjetor 2018

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi e ka përcjellur nga shtëpia festivalin “Kënga Magjike”.

Ajo ka ndjekur natën e dytë të këtij festivali dhe tregon haptazi se kush dëshiron të fitojë Këngën Magjike, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja nga Drenica ka hedhur videon e këngës së Fifit dhe MC Kreshës- Psikopatja Jote, duke lënë të nënkuptohet se ky projekt muzikor është favoriti i saj.

Jo vetëm për Leonorën, kjo këngë u prit tejet mirë edhe nga publiku e që performanca e tyre live ishte e mahnitshme. /Lajmi.net/