Leonora Jakupi shkëlqen në fotosesionin e këtij dimri (Foto)

Leonora Jakupi vjen me shumë stil para aparatit të Artan Korenicës.

ShowBiz

21/12/2016 19:26

Në një seri fotografish të publikuara në Instagramin e saj personal, Leonora shihet e lumtur dhe shumë e hareshme.

Ajo ka bërë një fotosesion me fotografin Artan Korenica, ndërsa në secilën foto duket më bukur se në tjetrën, e shfaqur me shumë stil, si zakonisht./lajmi.net

https://www.instagram.com/p/BOSXtpMDdI4/?taken-by=leonorajakupi

https://www.instagram.com/p/BOSXjngD5KD/?taken-by=leonorajakupi

https://www.instagram.com/p/BOSXUw0jfPl/?taken-by=leonorajakupi