Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Leonora Jakupi reagon pasi e pyesin a ke operacione plastike

9:54 | 7 Nentor 2019

Foto: Instagram

Leonora Jakupi e ka dhënë përgjigjen e prerë.

Këngëtarja Leonora Jakupi ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale më shumë se kurrë më parë, shkruan lajmi.net.

Ajo po publikon foto të ndryshme pranë të cilave merr komplimente të shumta nga njerëzit.

Por dikujt prej tyre i ka interesuar ta di nëse këngëtarja ka apo jo operacione plastike dhe përgjigja e Leonorës ka qenë e prerë.

Këngëtarja ka treguar se nuk ka asnjë operacion plastik./Lajmi.net/