Leonora Jakupi dhe Gold AG me bashkëpunim (FOTO)

Në orët e para të datës 30 janar, Ariani ka paralajmëruar bashkëpunimin me këngëtaren Leonora Jakupi.

ShowBiz

30/01/2016 13:03

Kënga është duke u punuar në studion e Arbasound e thashethemet për një duo mes tyre kanë qarkulluar kohë më parë por tani po konkretizohen.

Jakupi ka pauzuar që një kohë në tregun muzikor kështu duke bërë që në 2015-të, të mos nxjerr as edhe një këngë pavarësisht që janë paralajmëruar.

Natyra e këngës akoma nuk është bërë e ditur por duke pasur parasysh ‘background’-in muzikor të të dy artistëve ndodh që të vijnë me një projekt patriotik në muajin mars./Prive

Gold AG - Leonora