Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Leonita publikon imazhin e ëmbël me Granitin dhe vajzën

10:25 | 8 Nentor 2019

Janë bërë një muaj që nga lindja e Ayanas.

Familja Xhaka ishte në qendër të vëmendjes javën e fundit, kjo për shkak të incidentit të Granitit me tifozët e Arsenal, dhe kjo bëri që një kohë Leonita të bëj privat profilin e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Tani bashkëshortja e kapitenit të kombëtares zvicerane në futboll ka publikuar një foto të këndshme të burrit të saj dhe vajzës së posa lindur Ayana, “Dhurata më e mirë” ka shkruar Leonita si mbishkrim.

Kujtojmë se çifti janë në lidhje tash e disa vite por, muajin e kaluar ata fituan epitetin e prindit me lindjen e vajzës. /Lajmi.net/