Leonardo DiCaprio mund të bëhet pishman kur t’a sheh ish-in të zhveshur në pyll

Ish e dashura e super aktorit, DiCaprio ka ‘çmendur’ një rrjet të tërë me disa fotosesione të realizuara.

ShowBiz

03/04/2018 15:03

Në to, Nina Agdal shihet e zhveshur në pyll dhe duket shumë seksi, shkruan lajmi.net

‘’ Kur drita dhe i dashuri juaj janë të bukur, duhet të bëni atë që duhet të bëni’’ ka shkruar ajo përkrah imazhit të publikuar të cilin kur t’a sheh aktori holliwudian mund t’i bie pishman që u nda prej saj.

Kujtojmë se ata ishin bashkë para dy vitesh dhe sot nuk dihet nëse kanë kontakt mes vete./Lajmi.net/