Lëndohet Eni Koçi, bëhet për ‘spital’ – Lajmi.net
Lëndohet Eni Koçi, bëhet për ‘spital’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:59, 18 June 2018
Këngëtares nga Shqipëria, Eni Koçit i ka ndodhur një gjë e pazakontë.

Përmes një postimi të publikuar në llogarinë e saj Instagram ajo tregon se është lënduar rëndë nga pakujdesia, shkruan lajmi net.

“Ja çfarë ndodh kur nuk ke kujdes, #dhimbje”, ka shkruar ajo sipër imazhit teksa e ka të mbuluar dorën duke mos dhënë detaje më të hollësishme.

Së fundmi, ajo u përfol për pushimet që ishte së bashku me Genc Prelvukajn edhe pse nuk është mohuar as pohuar lidhja e tyre./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO