Lemina te klubi i njohur i Premierligës – Lajmi.net
Lemina te klubi i njohur i Premierligës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:00, 16 May 2018
"Footmercato" raporton që Arsenal dhe Tottenham janë në garë për futbollistin.

Mario Lemina do të transferohet në Premierligë.

Ish-lojtari i Juventusit, pritet të kalojë në Londër, përcjellë “Lajmi.net”.

“Footmercato” raporton që Arsenal dhe Tottenham janë në garë për futbollistin.

Ai kërkohet edhe nga Evertoni dhe West Hami. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO