Leicester City, fitore e madhe ndaj Man Cityt (VIDEO)

Robert Huth shënoi dy gola kurse Riyad Mahrez shtoi një tjetër në fitoren e Leicester Cityt ndaj Manchester Cityt me rezultat 3:1. Bersant Celina debutoi në Premierligë dhe asistoi në golin e vetëm të “Citizens” të realizuar nga Sergio Aguero.

Sport

06/02/2016 15:41

http://www.dailymotion.com/video/x3qt7us_huth-goal-0-1-manchester-city-vs-leicester-city-06-02-2016_sport

http://www.dailymotion.com/video/x3qth85_riyiad-mahrez-goal-hd-manchester-city-0-2-leicester-06-02-2016_sport

http://www.dailymotion.com/video/x3qtn1k_sergio-aguero-super-goal-hd-manchester-city-1-3-leicester-06-02-2016_sport