Leganes 1:1 Real Madrid, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Leganes 1:1 Real Madrid, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net La LigaSport 23:08, 15 April 2019
Leganes e ka befasuar Real Madridin në kuadër të La Liga-së.

Leganes ka arritur t’i marrë një pikë Real Madridit, pasi ndeshja përfundoi, 1:1.

Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Karim Benzema, që mori notën 7.6, raporton lajmi.net.

Poashtu lojtari më i dobi i ndeshjes i takoi Real Madridit, pasi Keylor Navas mori vlerësimin, 5.9.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO