Ledri zgjedhë Elvanën para Dafinës dhe Anxhelës

Reperi Ledri Vula ishte i ftuari i radhës së bashku me Ermalin dhe Lumin në emisionin e Shukit.

ShowBiz

15/06/2015 15:00

I gjendur përballë pyetjeve provokative të Shukit,Ledri është dashur të zgjedhë mes Dafinës,Elvanës apo Anxhelës për të qenë në një dhomë të errët.

Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë e zgjedhura e reperit,por Shuki nuk u ndal me kaq,ai pyeti Ledrin se pse Elvanën.

“Pse vetëm me Elvanën nuk ke qenë në dhomë të errët a”,ishte pyetja e Shukit e cila nuk mori përgjigje por shumë të qeshura në studio.(lajmi.net)