Ledri Vula takohet me Shpend Ahmetin, ja për çka biseduan (Foto)

Ledri Vula dhe Shpend Ahmeti dje kanë realizuar një fotografi të përbashkët.

ShowBiz

23/08/2017 15:34

Ajo u realizua pas takimit që dyshja patën mbrëmjen e kaluar ku performonte Ledri, shkruan lajmi.net

Ishte Shpendi ai i cili nëpërmjet një fotografie në Instagram zbuloi se ata kanë biseduar për basketboll, saktësisht për sezonin e ardhshëm në NBA.

Dihet se Shpendi është adhurues i këtij sporti e Ledri ka qenë shumë aktiv dikur si basketbollist./Lajmi.net/

Duke diskutuar mbi NBA sezonen e ardhshme dhe GoT. Winter is coming :). @ledrivula

A post shared by shpend ahmeti (@shpend34) on