Ledri Vula përformon në natën finale të Big Brother VIP Albania

Reperi i njohur Ledri Vula ka përformuar në natën finale të Big Brother. Ai ka ardhur nga Kosova vetëm për spektaklin e sotëm, shkruan lajmi.net. Kjo ishte vetëm një nga surprizat e kësaj nate, sepse janë paralajmëruar edhe shumë të tjera. Ndërkaq, Meritoni dhe Heidi janë dy finalistët e parë që janë eliminuar nga gara…

ShowBiz

26/05/2024 00:44

Reperi i njohur Ledri Vula ka përformuar në natën finale të Big Brother.

Ai ka ardhur nga Kosova vetëm për spektaklin e sotëm, shkruan lajmi.net.

Kjo ishte vetëm një nga surprizat e kësaj nate, sepse janë paralajmëruar edhe shumë të tjera.

Ndërkaq, Meritoni dhe Heidi janë dy finalistët e parë që janë eliminuar nga gara për çmimin e madh./Lajmi.net/

YouTube player