Ledri Vula “kapet mat” me yllin e filmave porno, video e nxehtë (Video)

Ajo është thjesht 20 vjeç dhe për shkak të energjisë e freskisë së moshës, Alby Rydes qëndron në majë të yjeve të pornografisë botërore.

ShowBiz

20/12/2016 12:45

Me forma bombastike të cilat nuk kanë nevojë për koment, aktorja e filmave me pullë të kuqe, me sa shihet, ka tërhequr edhe vëmendjen e reperit shqiptar.

Ledri Vula duket se nuk i ka rezistuar dot paraqitjes provokuese të Albyt. Reperi i dashur shqiptar është “kapur mat” nga lapsi.al, teksa ka i ka bërë ‘follow’ në IG, personazhit të nxehtë të industrisë së pornos. Nuk dihet nëse ky afrimitet ka qëllime bashkëpunimi… ndoshta ajo si modele në klipet e Ledrit, ose thjesht për shkak të patriotizmit, (po të kemi parasysh se Alby Rydes vetëidentifikohet si shqiptare). Sidoqoftë puna, ky hap drejt pornstares, me siguri nuk do i pëlqente të dashurës së Ledrit, Adela Sollakut.

https://www.instagram.com/p/BChpXLagi3E/