Ledri Vula dhe Capital T bashkojnë forcat për një duet

Ky do ishte hiti i verës padyshim.

ShowBiz

09/06/2020 09:07

Ledri Vula dhe Capital T duket se janë duke u përgatitur për të ‘djegur’ skenën këtë verë, shkruan lajmi.net.

“Iconstyle.al” publikoi foto nga momentet e xhirimeve, ku fansat kishin pozuar me reperët.

Ledri dhe Kapo shfaqeshin të veshur me këmisha verore teksa xhironin në një vend të gjelbëruar. /Lajmi.net/