Ledri Vula apo Lorik Cana? Ky është mashkulli më seksi sipas Gresa Behlulit

Gresa Behluli kishte një përgjigje interesante kur u pyet të zgjedh mashkullin më seksi.

ShowBiz

01/06/2019 09:30

Gresa Behluli ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ashtu sikurse edhe të ftuarit e tjerë në këtë rubrikë, kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës.

Ndër të tjera, Gresa u pyet edhe se cili është mashkulli më seksi mes Lorik Canës dhe Ledri Vulës, meqë rast dha një përgjigje interesante.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 4:23 mund të mësoni përgjigjen e Gresa Behlulit. /Lajmi.net/

YouTube player