Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Ledri në Ulqin me Elena Orën (Foto)

19:08 | 19 Gusht 2015

Elena Ora

Ledri dhe motra e Ritës, Elena Ora kanë kaluar kohë bashkë në Ulqin.

Ledri së fundmi ka ndarë në Instagram një fotografi ku shihet në një anije me Elenën, motrën e Rita Orës dhe vajzën e tezes së tyre, Amantina Tolaj.

Kjo ka ndodhur para disa javës, kur ata ishin në Ulqin me pushime por nuk e kanë bërë shumë publike këtë dhe nuk e kanë ndarë në rrjetet sociale, transmeton Lajmi.net.

Ata shihen të veshur me duksa siç duket në një shëtitje herët në mëngjes mbi lumin Buna, ndërsa nga i njëjti vend Elena ka postuar fotografi para pesë javësh./Lajmi.net