Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Ledina Çelo si kuzhiniere, kjo është receta që di ta bëjë më së miri 

17:37 | 13 Nentor 2019

Foto: Instagram

Ledina Çelo ka treguar se është e zonja edhe në kuzhinë.

Këngëtarja Ledina Çelo njihet si një emër që ndër vite ka pasur suksese me projektet e saj muzikore, tekstet e të cilave gjithmonë kanë prekur zemrat e publikut, shkruan lajmi.net.

E tani që është shkëputur paksa, ndjekësve po u rri afër nëpërmjet disa postimeve të cilat i bën në rrjete sociale.

Së fundmi Ledina e ka dëshmuar sërish se i shkon edhe kuzhina dhe ia del mjaft mirë. Në foton e postuar ka zbuluar recetën që e pëlqen dhe di ta bëjë më së miri./Lajmi.net/