Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Ledina Çelo para pasqyrës, incizon trupin nga afër

23:40 | 22 Maj 2019

Ledina Çelo bëri që të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo.

Këngëtarja Ledina Çelo si vera, çdo herë e më shumë sa shkon e bëhet akoma më seksi, shkruan lajmi.net.

Në Instastory ajo ka lënë gojëhapur të gjithë me postimin e fundit ku incizon trupin nga afër dhe duket aq joshëse.

Duke qenë se është nënë e dy fëmijëve linjat e saj janë për t’u lakmuar dhe Ledina lirisht mund të ‘garojë’ me ndonjë modele në moshë shumë më të re./Lajmi.net/