Ledina Çelo bëhet nostalgjike për kohën e shkuar

23:49 | 12 Qershor 2019

Ledina Çelo është kthyer në kohë për ta ndarë me ndjekësit një foto nga arkiva.

Këngëtaren Ledina Çelo duket se e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar, shkruan lajmi.net.

Kjo për faktin se në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit e ka ndarë një foto të vjetër të shkëputur nga arkiva.

“Gocat e Tirones! Viti 1994”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit të fotografisë ndërsa komentet e ndjekësve ishin nga më të ndryshmet.

Ledina sot është ndër emrat e komentuar se si ka arritur që ndër vite t’i ruajë linjat dhe të jetë në top formë, ndërkohë që është nënë e dy fëmijëve./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Gocat e Tirones! Viti 1994

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on