LeBron kontribuon me 28 pikë në fitoren e Lakers – Lajmi.net
LeBron kontribuon me 28 pikë në fitoren e Lakers
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 9:39, 4 November 2018
LA Laker ka shënuar fitore në përballjen me Portland Trail Blazers, me rezultatin 110:114.

“Mbreti” James ishte më i miri në anën e skuadrës nga Los Angeles, shkruan lajmi.net.

LeBron kontribuoi me 28 pikë dhe shtoi 7 asistime për skuadrën e tij, në fazën ofanzive.

Gjithashtu James shtoi edhe pesë kërcime dhe dy topa të vjedhur, sa  i përket fazës defanzive.

Ishte një seri prej 16:0 në çerekun e tretë të takimit që bëri të mundur fitoren për LA Lakers.

Për Portland, më të dalluarit ishin Damian Lillard dhe C.J. McCollum me nga 30 pikë secili. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO