Learta shfaqet duke ngarë veturën “Porsche” ndërsa po dëgjon këngën e vjehrrës

Learta Jakupi po nget veturë të tipit "Porsche".

ShowBiz

29/10/2020 08:52

Soprano e njohur shqiptare, Learta Jakupi, njëherësh reja e këngëtares së mirënjohur Shyhrete Behluli është po ashtu e komentuar në media e publik, shkruan lajmi.net.

Jeta e saj private që nga fillimet e para ka qenë shumë e komentuar ndërsa vazhdon edhe sot mirëpo jo me të njëjtin ritëm.

Learta është nusja e djalit të Shyhretes dhe nëpër intervista të dyja kanë treguar për raportet e mrekullueshme mes vete.

Së fundmi Learta është shfaqur duke e dëgjuar këngën e vjehrrës derisa po ngiste makinën e tipit “Porsche”.

Si duket Shyhretes i është bërë qejfi prandaj e ka ripostuar këtë edhe në Instagramin e saj.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor i këngëtares Shyhrete Behluli është bashkëpunimi me artistin turk Sinan Akçıl.

Kënga “Jam shqiptar” e cila erdhi me videoklip, u pëlqye shumë nga publiku./Lajmi.net/

YouTube player