Lazio – Salzburg, formacionet e duelit nga Europa League

Mediat italiane kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave për duelin në Europa League.

Sport

05/04/2018 09:08

Lazio dhe Salzburg takohen sonte në ndeshjen e parë çerekfinale në Europa League.

Mediat italiane kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Lazio (3-5-1-1): Strakosha; Luiz Felipe, De Vrij, Radu; Marusic, Parolo, Lucas, Milinkovic-Savic, Lulic; Luis Alberto; Immobile.

Salzburg (4-4-2): Walke; Lainer, Caleta-Car, Ramalho, Ulmer; Haldara, Berisha, Samassekou, Schlager; Dabbur, Gulbrandsen. /Lajmi.net/