Lazio – Marseille, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Lazio – Marseille, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:00, 8 November 2018
Lazio dhe Marseille kanë publikuar formacionet zyrtare.

Lazio dhe Marseille do të përballen në kuadër të raundit të katërt të Ligës së Evropës në fazën e grupeve.

Ndeshja që starton në ora 18:55, do të zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’, raporton “lajmi.net”.

Thomas Strakosha, Riza Durmishi dhe Valon Berisha, do të jenë titullar në përballjen që zhvillohet në Romë.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Lazio: Strakosha – Wallace, L. Felipe, Acerbi – Marusic, Cataldi, Parolo, Berisha, Durmisi – Correa, Immobile

Marseille:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO