Lazio kalon në epërsi ndaj Marseille – Lajmi.net
Lazio kalon në epërsi ndaj Marseille
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:45, 8 November 2018
Lazio ka kaluar në epërsi ndaj Marseille, në minutën e fundit të pjesës së parë.

Për realizimin e golit u kujdes Marco Parolo, shkruan lajmi.net.

Ky gol erdhi pas asistimit të Ciro Immobiles, për të dërguar skuadrën më të qetë në pauzën 45 minutëshe. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO