Lazio 2:1 Marseille, nota e Berishës, Strakoshës dhe të tjerëve – Lajmi.net
Lazio 2:1 Marseille, nota e Berishës, Strakoshës dhe të tjerëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:11, 8 November 2018
Lazio ka shënuar fitore ndaj Marseille me rezultatin 2:1.

Me këtë fitore, skuadra nga kryqyteti i  Italisë ka siguruar kalimin në fazën tjetër, shkruan lajmi.net.

Golat për vendasit u realizuan nga Marco Parolo dhe Correa, me dy asistime të Immobile.

Për mysafirët golin e vetëm e realizoi Florian Thauvin.

Këto janë notat e lojtarëve për këtë ndeshje: /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO