Laura kujton verën me këto fotografi të nxehta (FOTO)

Laura Kopel "nxehë" Instagramin.

ShowBiz

29/01/2016 22:37

Modelja dhe atletja Laura Kopel ka shpërndarë në Instagram një fotografi të të pasmeve të saj, duke treguar se po i mungojnë shumë ditët e nxehta.

“Më mungon vera por e dua dimrin’, shkruan ajo në mbishkrimin e bashkëngjitur fotos.