Lateysha Grace shfaqet me të brendshme

21  vjeçarja nuk është frikësuar ta tregojë trupin e saj, i cili ditëve të fundit ka marrë një formë shumë perfekte. Ajo ishte e veshur me bikini shumë seksi të cilët posedonin ngjyrën pink. Bukuroshja është fotografuar në pozita të ndryshme afër një tabele të biliardos, duke treguar kështu gjoksin e saj i cili është…

ShowBiz

03/03/2014 20:15

21  vjeçarja nuk është frikësuar ta tregojë trupin e saj, i cili ditëve të fundit ka marrë një formë shumë perfekte. Ajo ishte e veshur me bikini shumë seksi të cilët posedonin ngjyrën pink.

Bukuroshja është fotografuar në pozita të ndryshme afër një tabele të biliardos, duke treguar kështu gjoksin e saj i cili është jashtë normales, dhe të pasmet të cilat janë perfekte.

Lateysha ka një trup natyral, të cilin e ka arritur ta bëj me shumë punë. Ajo tashmë buzëqesh para kamerave, dhe ndihet krenare me fizikun që posedon.