Largohet nga Chelsea

Loic Remy mund të largohet nga Chelsea në këtë afat kalimtar.

Merkato

25/01/2016 11:13

Sky Sports raporton se sulmuesi Loic Remy mund të largohet nga Chelsea gjatë këtij afati kalimtar.

Francezi është i frustruar me numrin e vogël të paraqitjeve këtë edicion.

Ai ka luajtur në vetëm 16 ndeshje për skuadrën nga Londra këtë sezonë.

Crystal Palace, Neëcastle, dhe Leicester, janë skuadrat e interesuara për të, përcjell Lajmi.net.