Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Larg muzikës, Linda Halimi nis biznes

17:51 | 14 Gusht 2019

Linda Halimi e ka lënë paksa anash muzikën.

Këngëtarja Linda Halimi ka njoftuar fansat e saj se do të merret me biznes, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet një postimi në Instastory ajo ka treguar se shumë shpejtë do të hap një dyqan online, aty ku duke parë fotot njerëzit mund të porosisin rrobat e preferuara.

“Njerëz, po lansoj dyqanin tim të parë online. Etiketoni modelet më të mira! Të gjitha etnicitetet.”, ka shkruar ndër të tjera ajo pranë postimit.

Ndryshe Linda ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor dhe fansave po u mungon zëri i saj./Lajmi.net/