Lansohet ‘Push it’ nga Agon Amiga

Agon Amiga ka shpërndarë bashkëpunimin me Mercy.

ShowBiz

06/06/2020 19:13

Agon Amiga pas një pauze disa mujore është rikthyer sërish në skenë me një bashkëpunim të ri, shkruan lajmi.net.

Reperi kësaj radhe ka punuar me Mercy për këngën e titulluar ‘Push it’ të cilën e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti i këngës është shkruar nga të dy artistët, ndërsa miksimi dhe masterizimi është bërë nga ‘Room6’, teksa klipi është punuar nga ‘XLfilms & Munich Films’. /Lajmi.net/

YouTube player