Landi publikon foto me të dashurën, a po martohen çifti?

Landi Hysi është anëtar i grupit "West Side Family".

ShowBiz

26/06/2018 09:31

Ai dhe Miri ka pak kohë prej kur publikuan duetin “Komshia”, i cili u prit mirë në publik, shkruan lajmi.net.

Landi ka publikuar një fotografi në rrjete sociale, në të cilën shfaqet përkrah të dashurës, që të dy dukeshin për mrekulli.

Në shtypin rozë kishin qarkulluar thashetheme se çifti po bëhen prindër, e këtë gjë Landi e ka sqaruar në intervistën e tij dhënë për “Mirage”.

Në linkun e mëposhtëm nga minuta 6:47 mund të kuptoni se a po bëhet baba këngëtari dhe a po martohet së shpejti. /Lajmi.net/

#KidonOldie

A post shared by Landi Hysi (@landifornia) on

YouTube player