Lamtumirë Wenger, Arsenal gjen trajnerin e ri – Lajmi.net
Lamtumirë Wenger, Arsenal gjen trajnerin e ri
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:22, 13 March 2018
Mediat angleze raportojnë se drejtuesit e "Gunners" kërkojnë trajnerin e Juventusit, Massimiliano Allegri.

Arsenal ka identifikuar trajnerin e ri në rast të largimit të menaxherit Arsene Wenger.

Mediat angleze raportojnë se drejtuesit e “Gunners” kërkojnë trajnerin e Juventusit, Massimiliano Allegri.

Allegri ka insistuar se është i lumtur në drejtim të skuadrës kampione në fuqi nga Serie A, përcjell “lajmi.net”.

Por, Arsenal beson se mund ta bind Allegrin të largohet nga Juventus, pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO