Lamtumirë Tottenham, Lamela kthehet në Serie A – Lajmi.net
Lamtumirë Tottenham, Lamela kthehet në Serie A
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:18, 14 March 2018
Erik Lamela mund të kthehet në Serie A ku ka zgjuar interesim nga skuadra e Interit.

Tottenham mund të mbetet pa sulmuesin Erik Lamela, pas përfundimit të këtij sezoni.

Mediat angleze raportojnë se “Spurs” rrezikojnë largimin e argjentinasit, gjatë afatit kalimtar të verës.

Lamela është i pakënaqur me hapësirën e kufizuar për lojë në Tottenham andaj mund të kërkojë një ekip të ri, përcjell “lajmi.net”.

Lamela mund të kthehet në Serie A ku ka zgjuar interesim nga skuadra e Interit.

Lamela ka kontratë me Tottenhamin deri më 2020. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO