Lamtumirë Man Utd! – Lajmi.net
Lamtumirë Man Utd!
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:08, 17 April 2018
Paul Pogba me shumë mundësi të largimit nga Manchester United.

Paul Pogba mund të jetë largimi i madh nga Manchester United, pas përfundimit të këtij sezoni.

Mediat angleze raportojnë se menaxheri Jose Mourinho nuk do ta kundërshtojë largimin e yllit francez.

Pogba dhe Mourinho janë përplasur gjatë këtij sezoni duke shtuar spekulimet se francezi mund të gjejë një ekip të ri, përcjell “lajmi.net”.

Pogba së fundmi ka zgjuar interesim nga Real Madrid. Ndërsa, ai u rikthye në Manchester United nga Juventus në verën e vitit 2016. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO