Lamtumirë Man City, transferohet në Inter (FOTO)

Inter pret një përforcim nga Manchester City.

Merkato

24/08/2017 07:09

Eliaquim Mangala është gjithnjë e më afër transferimit në Inter.

Manchester City ka mirëpritur mundësinë e tij në formë të huazimit dhe marrëveshja pritet të finalizohet në 24/48 orët e ardhshme, shkruan “Gianluca di Marzio”.

“Nerazzurrët” janë optimistë se do ta realizojnë përforcimin e tij së shpejti, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, trajneri Luciano Spalletti do të ketë edhe një përforcim të kërkuar në mbrojtje. /Lajmi.net/