Lamtumirë Liverpool

Liverpool është njoftuar se sulmuesi dëshiron të largohet nga klubi.

Merkato

05/02/2016 09:04

Daniel Sturridge dëshiron të largohet nga Liverpool gjatë afatit kalimtar të verës, ka bërë të ditur tabloidi britanik “Daily Mail”.

Reprezentuesi anglez është i pakënaqur me kritikat e vazhdueshme që është duke pranuar pas lëndimeve të njëpasnjëshme.

Andaj, ai dëshiron të fillojë një sfidë të re, përcjell “Lajmi.net”.

Manchester United dhe Arsenal kanë shprehur interesim për ish sulmuesin e Chelseas.