Lamtumirë Bayern Munich, Alaba te rivali nga Liga e Kampionëve – Lajmi.net
Lamtumirë Bayern Munich, Alaba te rivali nga Liga e Kampionëve
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 9:19, 6 March 2018
David Alaba spekulohet se mund të largohet nga Bayern Munich, gjatë afatit kalimtar të verës.

David Alaba mund të largohet nga Bayern Munich pas përfundimit të këtij sezoni.

E përditshmja austriake “Kurier” raporton se Alaba ka oferta nga disa prej klubeve të mëdha rivale nga Liga e Kampionëve.

Barcelona, Real Madrid dhe Manchester United kanë shfaqur interesim për transferimin e tij, gjatë afatit kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Alaba ka kontratë me gjigantin bavarez deri në verën e vitit 2021. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO