LajmiVOX – Lajmi.net

Aktuale

Dialogu merr lëvdata Presidenciale

Presidenti i  Sllovenisë, Borut Pohor, gjatë vizitës së tij në Kosovë, ka vlerësuar dialogun që po zhvillohet midis Kosovës dhe Serbisë, duke u shprehur mirënjohje udhëheqësve të të dyja vendeve. Këtë proces, e ka quajtur arritje impresive. “Kjo vizitë në një mënyrë ballafaqohet me një dialog të suksesshëm mes Serbisë dhe Kosovës. Unë dua të […]...

11 September, 2013 Lexo më shumë

Pamje nga sulmi me armë kimike në Siri

Burra të zhveshur të shtrirë në dysheme dhe fëmijë të cilët duket se nuk mund të kontrollojnë dridhjet e trupit të tyre. Panik, britma dhe lutje në sfond. Këto janë disa nga imazhet e vrazhda që administrata e Obamës u ka shfaqur një grupi të zgjedhur të senatorëve në dyer të mbyllura për të justifikuar […]...

8 September, 2013 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO