Lajmi për shtatzëninë e Einxhel, ky ishte reagimi i Arbana Osmanit

Prej disa kohësh Einxhel dhe Dagz u komentuan nëpër media se çifti po bëhen prindër për herë të parë. E kjo gjë u konfirmua vetëm një natë më parë, shkruan lajmi.net. Ishte Einxhel ajo që konfirmoi shtatzëninë e saj përmes një videoje në ‘Instagram’, ku shfaqej me barkun e fryrë. Urime të shumta morën nga…

ShowBiz

16/08/2022 18:59

Prej disa kohësh Einxhel dhe Dagz u komentuan nëpër media se çifti po bëhen prindër për herë të parë.

E kjo gjë u konfirmua vetëm një natë më parë, shkruan lajmi.net.

Ishte Einxhel ajo që konfirmoi shtatzëninë e saj përmes një videoje në ‘Instagram’, ku shfaqej me barkun e fryrë.

Urime të shumta morën nga personazhe të ndryshme publike.

Por nuk kishte si të mungonte edhe një urim nga moderatorja e spektaklit të “Big Brother VIP”, prej ku edhe u njohën Einxhel dhe Dagz.

“Lajmi i bukur i Einxhel dhe Dagz më rikujtoi sot se çfarë emocionesh të mëdha e të vërteta ka sjelle ky Big Brother për të gjithë ne; dhe që edhe pse kanë kaluar gati 6 muaj nga perfundimi, me historite e bukura qe vazhdojnë, vazhdon të emocionojë edhe sot.”, ka shkruar Arbana në postimin e saj./Lajmi.net/