LAJMI I FUNDIT: Zjarr i madh në Obiliq – Lajmi.net
LAJMI I FUNDIT: Zjarr i madh në Obiliq
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 8:05, 11 August 2018
Në orët e para të mëngjesit të sotëm një supermarket në fshatin Plemetin të Komunës së Obiliqit është përfshirë nga një zjarr i madh.

Nuk dihen shkaqet që kanë çuar deri te ky zjarr por policia dhe zjarrëfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për ndonjë person të lënduar.

Shumë shpejt detaje nga policia.

Foto dhe video nga vendi i ngjarjes:

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO