Lajm i madh nga Rashica

Milot Rashica është rikthyer nga lëndimi pas rreth një muaji jashtë fushave.

Sport

09/02/2016 16:27

Talenti kosovar nga Vushtrria është kthyer në përgatitje me skuadrën e tij Vitesse.

Ai është parë në përgatitjet e Vitesses dhe pritet të jetë gati për ndeshjen e fundjavës, shkruan GazetaOlle.com.

Rashica ishte lënduar në ndeshjen ndaj gjigantit holandez, Ajax.

Rashica te klubi i madh nga Serie A