Lajm i keq për Real Madridin, dënohet Ramos – Lajmi.net
Lajm i keq për Real Madridin, dënohet Ramos
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:22, 13 April 2018
“Mundo Deportivo” shkruan se kapiteni Sergio Ramos do të dënohet me dy ndeshje moslojë për veprimet e tij në takimin e fundit.

Real Madrid u kualifikua në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve pas ndeshjes dramatike ndaj Juventusit.

Por, skuadra madrilene mund të marrë një lajm të keq për fazën tjetër të garës.

“Mundo Deportivo” shkruan se kapiteni Sergio Ramos do të dënohet me dy ndeshje moslojë për veprimet e tij në takimin e fundit.

Ramos ishte i suspenduar por prapë zbriti në bankinën e ekipit që mund t’i sjellë dënimin për takimin e radhës, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, ai rrezikon të dënohet edhe me një ndeshje tjetër moslojë pas fjalosjes me trajnerin e Juventusit, Massimiliano Allegri. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO