Lajm fenomenal për Ajaxin para ndeshjes me Juventusin – Lajmi.net
Lajm fenomenal për Ajaxin para ndeshjes me Juventusin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 21:43, 15 April 2019
Ajax ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes kthyese ndaj Juventusit në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e parë në mes të Ajaxit dhe Juventusit kishte përfunduar 1 me 1, ndërsa nesër (e marte), do të mësohet se kush do të kalojë në gjysmëfinale.

Skuadra holandeze ka marrë një lajm fantastik, pasi Frenkie de Jong është stërvitur sot me pjesën tjetër të skuadrës, përcjell lajmi.net.

Mesfushori holandez kishte vuajtur nga një lëndim i vogël në gju, por ai duket se do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Juventusit.

De Jong me shumë gjasë do të startojë ndaj ‘Zonjës së Vjetër’, duke i dhënë një motiv shtesë skuadrës së tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO