Lajm fantastik për Juventusin para ndeshjes me Ajaxin – Lajmi.net
Lajm fantastik për Juventusin para ndeshjes me Ajaxin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 19:28, 15 April 2019
Juventus është duke u përgatitur për ndeshjen e dytë ndaj Ajaxit në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e parë përfundoi 1 me 1, gjersa Juvetnus do ta kërkojë kalimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve në Allianz Stadium.

‘Zonja e Vjetër’ ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes së kthimit ndaj Ajaxit, pasi Cristiano Ronaldo duket se është i gatshëm, përcjell lajmi.net.

“Gati, të shkojmë”, ka shkruar portugezi në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Ronaldo kishte pësuar një lëndim gjatë ndeshjes ndërkombëtare me Portugalinë, gjersa tani është i rikuperuar plotësisht, edhe pse luajti në ndeshjen e parë, ku edhe shënoi golin e epërsisë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Ready 👍👍👍 let's go

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO