Lajm fantastik nga Ronaldo

12:46 | 14 Gusht 2018

Ronaldo ka tejkaluar problemin shëndetsor.

Ronaldo është liruar nga spitali Policlinico Nuestra Senora në Rosario.

Sot në ora 10:30 të mëngjesit, ish sulmuesi brazilian është liruar nga spitali ku ishte i shtrirë pas një virusi të fuqishëm që e preku gjatë pushimeve të verës.

Ronaldo ishte shtrirë dhe fillimisht konsiderohej në gjendje të rëndë por me intervenimet e stafit mjekësor, ka tejkaluar problemin, përcjell “lajmi.net”.

Pas katër ditësh në spital, ai është kthyer në shtëpi. /Lajmi.net/