Labi uron festën më i lumtur se kurrë, konfirmon se po bëhet baba

11:27 | 15 Qershor 2018

Moderatori Labinot Gashi ka uruar festën e Fitër Bajramit nëpërmjet një fotografie të hedhur në Instagram.

Në foton e postuar shihet me gruan e tij Qëndresën, por me ta është edhe një person i tretë ani pse nuk po i shihet fytyra, shkruan lajmi.net

Fjala është për beben që gruaja e tij po e mbanë në bark, prandaj Labi duket tejet i lumtur teksa falenderon Zotin dhe konfirmon se po bëhet baba.

”Nga ne te tre urime Fiter Bajrami . Faleminderit Zot per gjithqka”, ishin fjalët e tij./Lajmi.net/

Nga ne te tre urime Fiter Bajrami . Faleminderit Zot per gjithqka ??

A post shared by Labinot S. Gashi (@labinotsgash) on