Labi: Ishalla nuk na vjen jeta me jetu me robota

Këngëtari Labinot Tahiri po vazhdon të shprehë mendimet e tij me fansat në rrjetet sociale.

ShowBiz

08/08/2015 14:37

Me një status tjetër në profilin e tij në Facebook, këngëtari nga Ferizaji, Labinot Tahiri po këshillon këtë herë fansat  që ta duan njëri tjetrin sa janë gjallë.

Labin siç duket po e preokupon edhe avancimi i teknologjisë dhe se një ditë, me këto komunikimet e dobëta, do të mbesim me të vërtetë vetë dhe jeta do na sjellë  rastin që të jetojmë me robota./Lajmi.net