Kylie Jenner tregon edhe një herë format bombastike (FOTO)

Më e vogla nga familja Kardashian/Jenner vazhdon me fotografi që të lënë pa frymë.

ShowBiz

23/10/2015 11:45

Kylie Jenner është vajza më e vogël nga klani i familjes së famshme amerikane, por ajo vazhdimisht po tregon se është rritur.

Që kur Kylie ka mbushur 18 vjet, ajo vazhdimisht po shfaqet në formë të mrekullueshme dhe me shumë pak rroba në trup, transmeton lajmi.net.

Këtë herë bukuroshja vjen me disa fotografi të bëra në një shkretëtirë të Kalifornisë ku shihet në një palë bikini të zeza e transparente./Lajmi.net

https://instagram.com/p/8yxWVjAoDW/?taken-by=sashasamsonova

https://instagram.com/p/9JWFxYHGlc/?taken-by=kyliejenner

https://instagram.com/p/9JtYZznGhQ/?taken-by=kyliejenner

https://instagram.com/p/9JVHWDHGjt/?taken-by=kyliejenner

https://instagram.com/p/9KDlZ-HGma/?taken-by=kyliejenner