Kylie Jenner transformohet për kampanjën e re

Kylie duket krejt ndryshe në reklamën e re.

ShowBiz

27/10/2020 18:55

Sikurse motrat e saj, edhe Kylie Jenner në pjesën më të madhe të kohës i reklamon vet produktet e grimit, shkruan lajmi.net.

Ylli televiziv, së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, në të cilin këtë herë duket tjetër njeri ngase u shfaq me paruke.

Ajo vendosi paruke të shkurtra, ndërsa aplikoi një grim shumë të rëndë në fytyrë dhe dukej krejtësisht ndryshe.

Emri i Kylie Jenner së fundi u përfol për ribashkimin e mundshëm me ish-partnerin, Travis Scott, me të cilin edhe e ka një fëmijë.

Ajo njëherësh është ndër personat që fiton më së shumti nga postimet që i bën në Instagram. /Lajmi.net/